Kontaktpersoner

Årsmøtet er Norges Naprapatforbund sitt høyeste organ og arrangeres hver høst der styret velges. Styret er det samme for Norges Naprapatforbund (NNF) og Norges Naprapatforbunds Servicekontor AS (NNS), med unntak av styreleder i NNS.

Administrasjonen: post@naprapat.no Tlf: 41211876
Alle i styret: styret@naprapat.no
Etisk råd og pasientkontakt: etisk@naprapat.no

Ansatte

Mariann Fuglerud

Generalsekretær
mariann@naprapat.no
416 00 733

Jeanette Olsen

Admin. og markedsansvarlig
jo@naprapat.no

Styret

Nils Røed

Styreleder og økonomiansvarlig, NNS
nils@nira.no

Thomas Lund Johannesen

Styreleder NNF, nestleder NNS
thomas@naprapat.no

Christofer Engström

Nestleder NNF
christofer@naprapat.no

Siri Andreassen

Styremedlem
siri@naprapat.no

Rolf-Magnus Johansen

Styremedlem og pasientkontakt
rolf@naprapat.no

Ingvild Hartmann-Lørscher

Styremedlem
ingvild@naprapat.no

Varamedlemmer

Anniken Gulowsen Wibe

vara@naprapat.no

Ole Theodor Hovden

vara@naprapat.no

Valgkomité

Arve Hembre

valg@naprapat.no

Sondre Nilsen

valg@naprapat.no

Kenneth Berg-Hansen

valg@naprapat.no